افتتاح وبسایت وست ویژن هنر

افتتاح وبسایت وست ویژن هنر

افتتاح وبسایت وست ویژن هنر


افتتاح وبسایت وست ویژن هنر |

شروع فعالیت:

شرکت تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان، پس از کسب مجوز از کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای، فعالیت رسمی خود را از خرداد ماه سال 95، آغاز کرد. شماره ثبت این مجموعه، 484705 می باشد.

بازاریابی شبکه ای چگونه به وجود آمد؟

حال، توضیح مختصری در رابطه با چگونگی به وجود آمدن بازاریابی شبکه ای، ارائه می دهیم. بازاریابی شبکه ای با به وجود آمدن محدودیت هایی در زمان و شرایط معیشتی مردم برای تهیه ی حضوری کالای مورد نظرشان و همچنین استقبال بی نظیر افراد از روش های خرید مستقیم، پا به این عرصه نمود. در این روش با وجود حذف واسطه های متعدد و هزینه های تبلیغات، درآمد حاصله از این حذفیات، به جوانان کوشا و فعال حاضر در زمینه ی فروش تعلق می گیرد. هدف در این شرکت، در مرحله ی اول کسب رضایت و آسودگی خاطر مشتریان عزیزمان می باشد و در مرحله ی بعد، گسترش زمینه های کسب و کار، برای جوانان پویا و جویای کار می باشد.

معرفی شرکت:

شرکت تجارت قرن بیست و یکم، با مدیریت مهندس مهدی آنت و داشتن تیمی خلاق و مجرب و همچنین فعال در زمینه فروش مستقیم، چشم اندازی نوین در زمینه بازاریابی شبکه ای را با اصول و قواعدی خاص و الگوسازی سالم، سرلوحه کار خود قرار داده است. 

این شرکت با ورود به عرصه بازاریابی شبکه ای و ایجاد نوآوری های خلاقانه در زمینه تجارت الکترونیکی، گام موثری در زمینه حمایت از تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان معتبر، و همچنین حمایت از فرهنگ و هنر ایرانی برداشته است. این شرکت در راستای رسیدن به نتیجه ی مطلوب و دلخواه، گام نخست را در آموزش دادن روش های نوین و جهانی بازاریابی شبکه ای، به بازاریابان تازه کار برداشته است؛ که نتیجه ی این تلاش ها رسیدن به پیشرفت و درآمد بازاریابی و از همه مهم تر کمک به چرخه تولید و اشتغال می باشد.

5 ویژگی بارز شرکت:

  1. تضمین کیفیت تمامی محصولات موجود در شرکت
  2. سرعت بالا در ارسال محصولات به سراسر کشور
  3. متنوع بودن محصولات که حق انتخاب بالای مشتریان را در بر دارد.
  4. روش های پرداخت متنوع برای مشتریان
  5. پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته

www.vvartshop.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *